Logo
Chcete se zeptat? Zavolejte.

Bochořské sváteční okurky 0,7 l

Nakládané okurky ve sladkokyselém nálevu

Originální pojetí nakládaných okurek, které jsou díky svému vzhledu často vybírány jako výjimečný dárek. Současně se jedná o delikatesu, špičková kval... celý popis
Dostupnost
Není skladem
150 Kč
130 Kč
bez DPH
Číslo produktu:101
Kompletní specifikace

Originální pojetí nakládaných okurek, které jsou díky svému vzhledu často vybírány jako výjimečný dárek.

Současně se jedná o delikatesu, špičková kvalita je dána způsobem pěstování a ruční výrobou, proto mají ojedinělý vzhled i chuť. Základem je kvalitní zelenina a to nejen okurky, ale i kopr, cibule, mrkev. Zavřeno do 24 hodin po sklizení, i díky tomu jsou okurky stále příjemně křupavé. Správná chuť je dána "vyladěným" rodinným receptem na sladkokyselý nálev.

Jejich výjimečnost, kvalita a vztah k regionu Haná je oceněno Certifikátem "HANÁ regionální produkt".

Bochořské sváteční okurky udělají radost 2 x – když je obdarovaný dostane (uvidí) a když je ochutná :-)

Ozdoby z mrkví jsou velmi pestré a můžeme je připravit i na Vaše přání - na objednávku. Vaše přání nám sdělte nejpozději do poloviny července, tj. do začátku okurkové sezóny. Pro ty, co jsou zcela pohlceni moderní civilazací, malé vysvětlení kdy a jak okurky rostou a dozrávají - pouze v létě, cca po dobu jednoho měsíce, pouze v otevřené přírodě (nepěstují se ve skleníku), proto není možné splnit Vaše přání např. v listopadu nebo březnu na speciální podobu svátečních okurek.

Jaké motivy ozdob z mrkví jsme doposud vytvořili najdete ve fotogalerii Sváteční okurky
A jaké motivy ozdob by se líbily Vám? Napište nám to na statek@popluznidvur.cz

Chcete pro sebe nebo své přátele dárek "na míru", např. pro milovníky koní s koníčky, pro farmáře s ovečkami a slepičkami, pro autaře s auty, pro hudebníka s hudebními nástroji, pro včelaře se včelami, pro rybáře s rybičkami, pro tenistu s tenisovými míčky a raketou,... ?

Napište nám, my to pro Vás rádi uděláme :-) statek@popluznidvur.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz