Logo
Chcete se zeptat? Zavolejte.

Bochořské sváteční okurky 1,7 l

Nakládané sterilované okurky ve sladkokyselém nálevu

Originální pojetí nakládaných okurek, které jsou díky svému vzhledu často vybírány jako výjimečný dárek. Současně se jedná o delikatesu, špičková kva... celý popis
Dostupnost
Není skladem
240 Kč
209 Kč
bez DPH
Číslo produktu:103
Kompletní specifikace

Originální pojetí nakládaných okurek, které jsou díky svému vzhledu často vybírány jako výjimečný dárek.

Současně se jedná o delikatesu, špičková kvalita je dána způsobem pěstování a ruční výrobou, proto mají ojedinělý vzhled i chuť. Základem je kvalitní zelenina a to nejen okurky, ale i kopr, cibule, mrkev. Zavřeno do 24 hodin po sklizení, i díky tomu jsou okurky stále příjemně křupavé. Správná chuť je dána "vyladěným" rodinným receptem na sladkokyselý nálev.

Jejich výjimečnost, kvalita a vztah k regionu Haná je oceněno Certifikátem "HANÁ regionální produkt".

Bochořské sváteční okurky udělají radost 2 x – když je obdarovaný dostane (uvidí) a když je ochutná :-)

Ozdoby z mrkví jsou velmi pestré a můžeme je připravit i na Vaše přání - na objednávku. Bochořské sváteční okurky dle náročnosti vyřezávání ozdob z mrkví stojí od 190 Kč do 230 Kč.

Vaše přání nám sdělte nejpozději do poloviny července, tj. do začátku okurkové sezóny. Pro ty, co jsou zcela pohlceni moderní civilazací, malé vysvětlení kdy a jak okurky rostou a dozrávají - pouze v létě, cca po dobu jednoho měsíce, pouze v otevřené přírodě (nepěstují se ve skleníku), proto není možné splnit Vaše přání např. v listopadu nebo březnu na speciální podobu svátečních okurek.

Jaké motivy ozdob z mrkví jsme doposud vytvořili najdete ve fotogalerii Sváteční okurky
A jaké motivy ozdob by se líbily Vám? Napište nám to na statek@popluznidvur.cz

Chcete pro sebe nebo své přátele dárek "na míru", např. pro milovníky koní s koníčky, pro farmáře s ovečkami a slepičkami, pro autaře s auty, pro hudebníka s hudebními nástroji, pro včelaře se včelami, pro rybáře s rybičkami, pro tenistu s tenisovými míčky a raketou,... ?

Napište nám, my to pro Vás rádi uděláme :-) statek@popluznidvur.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz