Logo
Chcete se zeptat? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Dárkové balení
  3. Hanácká bonboniéra

Hanácká bonboniéra

Naprosto originální bonboniéra, jakou nikde jinde nekoupíte. Jestli chcete někomu blízkému udělat radost a současně ho překvapit dárkem, jaký určitě... celý popis
Dostupnost
Skladem
690 Kč
600 Kč
bez DPH
Číslo produktu:055
Kompletní specifikace

Naprosto originální bonboniéra, jakou nikde jinde nekoupíte.

Jestli chcete někomu blízkému udělat radost a současně ho překvapit dárkem, jaký určitě nikdy před tím nedostal a ani neviděl, tak Hanácká bonboniéra je správná volba.

Krásná ručně šitá dárková kazeta plněná dobrotami vypěstovanými a vyrobenmými na Hané, vše zpracováno s láskou a péčí, aby lahodilo oku a pohladilo duši. Různé druhy džemů, povidel, sirupů, želé, kompotů, okurkových řezů, zelí.. Podle konkrétní skladby obsahu se může lišit celková cena. V bonboniéře je sedm "bonbonů" - dobrot balených ve skleničce 212ml, vše vyrobeno bez dochucovadel, barviv a konzervantů. Etikety "bonbonů" jsou krásné více jak 100 let staré kresby (litografie) ovoce a zeleniny, které dotváří atmosféru tradice a výjimečnosti.

Uvnitř bonboniéry je popis jednotlivých "bonbonů" a to v Hanáčtině!, ukázka je na fotografii. Na vyžádání můžeme dodat i český překlad :-)

Výjimečnost boboniéry, kvalita a vztah k regionu Haná je oceněno Certifikátem "HANÁ regionální produkt".

Hanácká bonboniéra je krásným a hodnotným dárkem pro Vaše nejbližší, pro obchodní partnery nebo zvlášť vzorné zaměstnance.

A když si pochutnáte na všech dobrotách, stále Vám zůstává dárková kazeta, rozměry 29 x 22 x 8 cm.

Líbí se Vám Hanácká bonboniéra? Víte, komu byste s ní udělali radost a chcete pro Ni / Něho složení "na míru? Chcete do bonboniéry vložit speciální přání nebo k mašli přivázat originální dárkovou kartičku? Napište nám to na statek@popluznidvur.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz