Logo
Chcete se zeptat? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Bytové doplňky, hodiny, nábytek
  3. Venkovní doplňky
  4. Selský sušák na prádlo dřevěný - na objednávku

Selský sušák na prádlo dřevěný - na objednávku

Povrch ošetřený nátěrem, bez kovových U profilů

Sušák se stane ozdobou každého dvorku či zahrady rodinného domu, chalupy nebo chaty. Věšení prádla se stane radostí, pohled na krásný sušák Vás nikdy ... celý popis
Dostupnost
Na objednávku
14 440 Kč
11 934 Kč
bez DPH
Číslo produktu:4003
Kompletní specifikace

Sušák se stane ozdobou každého dvorku či zahrady rodinného domu, chalupy nebo chaty. Věšení prádla se stane radostí, pohled na krásný sušák Vás nikdy neomrzí.

Je vyrobený z masivních dřevěných trámů 10x10cm, s okrasnými konzolami v rozích. Kromě běžného prádla je možné sušák využít i pro pověšení těžkých dek, klepání koberců nebo i pro uchycení houpačky (v případě  kovového rozpěrnéuho profilu umístěného mezi hlavní trámy).

Pro dlouhodobou trvanlivost i ve špatných povětrnostních podmínkách je možné na dřevěné nohy věšáku přišroubovat kovové U profily (za příplatek, nejsou v ceně této varianty), ty jsou na místě zabetonované v zemi, takže dřevěný trám je nad zemí a nehrozí, že by po několika letech mohl uhnít.

Sušák je možné přizpůsobit Vašim potřebám a prostorovým možnostem. Šířka sušáku bývá obvykle 100 až 130 cm, vzdálenost mezi nohami sušáku bývá 2 až 3 metry a výška prádelních šňůr bývá nejčastěji 180 cm nad zemí.

Dřevěný sušák je ošetřený nátěrem, dle přání zákazníka vodou ředitelnými barvami, voskem nebo lazurou.

Cena - za sušák opatřený nátěrem, nohy sušáku bez kovových U profilů (tzn. v zemi je  dřevěná noha sušáku, za příplatek je možné dodat s kovovými U profily, které výrazně zvýší životnost sušáku), vzdálenost mezi nohami sušáku 3 m, rozpěrný dřevěný profil délky 3 m (může být i kovový - za příplatek), šířka 1,1 m, 10 háčků na šňůru na každé straně

Cena je bez dopravy a bez instalace. 

Cena se může lišit vlivem aktuálního zdražování materiálu, kovových profilů i dřeva, přesná cena bude potvrzena při objednání.

Zboží zařazeno v kategoriích

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz