Logo
Chcete se zeptat? Zavolejte.

Bicykly

Vývoj bicyklů od vysokého až po "dnešní" kolo

Obraz chytne za srdce všechny milovníky cyklistiky a techniky obecně. Na dokonalé, do nejmenších detailů provedé kresbě zachycuje vývoj bicyklů od vys... celý popis
Dostupnost
Na objednávku
210 Kč
174 Kč
bez DPH
Číslo produktu:8300
Kompletní specifikace

Obraz chytne za srdce všechny milovníky cyklistiky a techniky obecně. Na dokonalé, do nejmenších detailů provedé kresbě zachycuje vývoj bicyklů od vysokého kola až po tzv. „Rover Safery“ (bezpečnostní kolo).

Doba přelomu 19. a 20. století byla dobou převratných vynálezů a každodenního hledání nových možností. To se samozřejmě týkalo i bicyklů, takže na obraze vidíme snahy konstruktérů využít kolo pro nejrůznější účely - skládací vojenské kolo, hasičské kolo, různá řešení bicyklů pro dvě osoby nebo převoz nákladu, různá řešení převodů (pákový převod, kolo bez řetězu s převodem ozubenými koly, tříkolka na ruční pohon) až po první pokusy o motorizaci bicyklu - motorová kola a motorová tříkolka Moritz Hille a také

Nádherné detailní kresby kuriózních i osvědčených technických řešení nadchnou každého, kdo má vztah k technice a cyklistice.

Obraz je možné dodat v různých rámech a velikostech. Uvedená cena je za tisk bez rámu, do formátu A3, papír 200g. Jestli si přejete větší rozměr nebo rámování, napište nám svoji představu a my Vám pošleme cenu.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz