Logo
Chcete se zeptat? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. O NÁS

Napsali nám

Napsali o nás

Návrat ke kořenům

Většinu svého života jsme prožili ve městě. Před několika lety jsme po dlouhém hledání našli Poplužní dvůr a rozhodli se to změnit. Byla to volba srdcem, v tu chvíli bez jakékoliv racionální úvahy jak rozsáhlá a nákladná bude rekonstrukce.

Neměli jsme téměř žádné vlastní zkušenosti s pěstováním ani chovem domácích zvířat, nebo jak pečovat o sad. Vše se učíme „za pochodu“, rok za rokem.

Objevujeme pro většinu z nás zapomenuté moudrosti našich předků a jejich přirozený a přitom správný vztah k přírodě. Je úžasné si uvědomit, jak po staletí velké hospodářství téměř neprodukovalo žádný odpad, téměř vše našlo své další využití.

Každá práce na statku nám přijde smysluplná, plně nás uspokojuje a přináší radost.

A navíc, některé výsledky naší práce přináší radost dalším lidem. A to je směr, ve kterém chceme pokračovat. Postupně uvádět na trh výrobky, které někoho potěší, jiný si velmi pochutná, dalšímu spraví náladu a někomu připomenou dětství a čas strávený u babičky.

A tak zde budete nacházet různé pochoutky a delikatesy vyrobené podle osvědčených tradičních receptur a také doplňky k potravinám, vše ve stylu našeho = českého a moravského venkova.

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz