Logo
Chcete se zeptat? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. O NÁS
  3. Napsali nám
Napsali nám

út 24.1.2017

Paní Zapletalová!

Potřebovala jsem vysvětlit pojem poplužní dvůr, to jsem se dočetla a zároveň pod informací byl i odkaz na Vaše stránky.

Jedním slovem "nádhera". Je mi přes 70 let a celý život zavařuji a tak velmi cením Vaši práci a práci Vašeho manžela. Jsem nadšená okurkami a mrkvovými přízdobami......hned se člověku seběhnou sliny. Až dopiši tento mail, jdu si hned otevřít sklenici okurek, jen mi bude líto, že v ní není mrkvová ozdoba.Co není, může letos být. Přeji Vám hodně sil do práce a hodně spokojených zákaznků. Zdravím

Dagmar M.

 

po 27.7.2015

Včera jsme grilovali zeleninu s vaší bylinkovou solí a mělo to velký rodinný úspěch. Úspěch jsem si přisvojil, jelikož jsem stál u grilu. Váš výrobek jsem ale důsledně odprezentoval, nebojte se!
Přeji krásné dny.

Martin K.

čt 23.7.2015

Bylinková sůl je úúúúžasnááááá, až budete mít finální podobu k prodeji, určitě mi dejte vědět.

Alice H.

 

čt 16.7.2015

Dobrý den pane Zapletale,

čokoládový lev se líbl moc a určitě si ho zase někdy příležitostně objednáme :-)

Ta sůl je naprosto úžasná, používám ji na minutkové maso a je to nepopsatelná dobrota. Až si příště budu objednávat dalšího lva, tak si taky koupím další sůl.

Zdeňka K.

 

čt 11.6.2015

Hezký den paní Zapletalová,

před časem jsme od Vás koupili Hanácké bonboniéry a měly nevídaný úspěch. Bylo by, prosím, možno zakoupit 2 ks ? Byla bych velice potěšena. Moc dík za odpověď.

Halina S.

 

31.8.2014

Hezký večer,

posílám fotečku svého nákupu a právě s manželem ochutnáváme, hořčičné řezy jsou přesně podle mého gusta, něco podobného dělala moje babička.

Ellen M.

 

po 4.8.2014

Paní Zapletalová, právě jsem si prohlédla Vaše stránky a je to něco úžasného!!! Vaše dárkové okurky a marmeládky nemají prostě chybu, je to nádhera a k Vašemu lvu nemám slov!!!
Jste hrozně šikovná!!
Moc Vám fandím!!!!
Hana Š.

 

út 24.6.2014

Hezký den,

ještě jednou moc děkujeme za originální bonboniéru z našeho regionu. Byl to opravdu luxusní dárek, který obdarovaná zvlášť ocenila ať už s ohledem na originalitu nebo regionálnost. Všichni přítomni (z celého kraje) byli velice unešeni, že se ještě najdou takoví podnikatelé, kteří jednak jsou v souladu s přírodou a bez chemie, a taky sám obal mluví za vše. Prostě kouzelné.

Moc děkujeme a přejeme hodně dalších nápadů a úspěchů.

Zdraví S.

 

út 20.5.2014

Testování dopadlo výborně. Máte všechno opravdu moc dobré!!! Okurky mají vynikající nálev, malinový kompot neuvěřitelný a nejvíc mě překvapil jablkový kompot s chilli papričkou.

První sousto bylo zvláštní a pak už to bylo vynikající!!!

Veronika H.

 

Zpět na O nás

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz