Logo
Chcete se zeptat? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Bytové doplňky, hodiny, nábytek
  3. Venkovní doplňky
  4. Selský sušák na prádlo dřevěný - na objednávku

Selský sušák na prádlo dřevěný - na objednávku

Povrch ošetřen nátěrem (vodou ředit.barva, vosk, lazura), včetně ocelových U profilů

Sušák se stane ozdobou každého dvorku či zahrady rodinného domu, chalupy nebo chaty. Věšení prádla se stane radostí, pohled na krásný sušák Vás nikdy ... celý popis
Dostupnost
Na objednávku
19 100 Kč
15 785 Kč
bez DPH
Číslo produktu:4005
Kompletní specifikace

Sušák se stane ozdobou každého dvorku či zahrady rodinného domu, chalupy nebo chaty. Věšení prádla se stane radostí, pohled na krásný sušák Vás nikdy neomrzí.

Je vyrobený z masivních dřevěných trámů 10x10cm, s okrasnými konzolami v rozích. Kromě běžného prádla je možné sušák využít i pro pověšení těžkých dek, klepání koberců nebo i pro uchycení houpačky (v případě  kovového rozpěrnéuho profilu umístěného mezi hlavní trámy).

Pro dlouhodobou trvanlivost i ve špatných povětrnostních podmínkách jsou na dřevěné nohy věšáku přišroubované kovové U profily, ty jsou na místě zabetonované v zemi, takže dřevěný trám je nad zemí a nehrozí, že by po několika letech mohl uhnít.

Sušák je možné přizpůsobit Vašim potřebám a prostorovým možnostem. Šířka sušáku bývá obvykle 100 až 130 cm, vzdálenost mezi nohami sušáku bývá 2 až 3 metry a výška prádelních šňůr bývá nejčastěji 180 cm nad zemí.

Dřevěný sušák je ošetřený nátěrem, dle přání zákazníka vodouředitelnými barvami, voskem nebo lazurou, kovové profily jsou opatřeny nátěrem vodouředitelnými barvami. Za příplatek je možný nátěr syntetickými barvami.

Uvedená cena - za sušák opatřený nátěrem, vzdálenost mezi nohami sušáku 3 m, rozpěrný dřevěný profil délky 3 m (může být i kovový - za příplatek), šířka 1,1 m, 10 háčků na šňůru na každé straně, včetně dvou ocelových U profilů 

Cena je bez dopravy a bez instalace. 

Cena se může lišit vlivem aktuálního zdražování materiálu, kovových profilů i dřeva, přesná cena bude potvrzena při objednání.

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz