Logo
Chcete se zeptat? Zavolejte.
 1. Úvod
 2. Bytové doplňky, hodiny, nábytek
 3. Venkovní doplňky
 4. Selský sušák na prádlo dřevěný - na objednávku

Selský sušák na prádlo dřevěný - na objednávku

Povrch čisté neošetřené dřevo, vč. ocelových U profilů

Sušák se stane ozdobou každého dvorku či zahrady rodinného domu, chalupy nebo chaty. Věšení prádla se stane radostí, pohled na krásný sušák Vás nikdy ... celý popis
Dostupnost
Na objednávku
11 870 Kč
9 810 Kč
bez DPH
Číslo produktu:4004
 • Kompletní specifikace
 • Selský sušák na prádlo dřevěný - na objednávku
  Selský sušák na prádlo dřevěný - na objednávku
  Na objednávku
  11 870 Kč
  9 810 Kč bez DPH
Kompletní specifikace

Sušák se stane ozdobou každého dvorku či zahrady rodinného domu, chalupy nebo chaty. Věšení prádla se stane radostí, pohled na krásný sušák Vás nikdy neomrzí.

Je vyrobený z masivních dřevěných trámů 10x10cm, s okrasnými konzolami v rozích. Kromě běžného prádla je možné sušák využít i pro pověšení těžkých dek, klepání koberců nebo pro uchycení houpačky a to díky rozpěrnému kovovému nebo dřevěnému profilu umístěnému mezi hlavní trámy.

Pro dlouhodobou trvanlivost i ve špatných povětrnostních podmínkách jsou na dřevěných nohou věšáku přišroubovné kovové U profily, ty jsou na místě zabetonované v zemi, takže dřevěný trám je nad zemí a nehrozí, že by po několika letech mohl uhnít.

Sušák je možné přizpůsobit Vašim potřebám a prostorovým možnostem. Šířka sušáku bývá obvykle 100 až 130 cm, vzdálenost mezi nohami sušáku bývá 2 až 3 metry a výška prádelních šňůr bývá nejčastěji 180 cm nad zemí.

Uvedená cena - za sušák bez ošetření povrchu (čisté dřevo), nohy sušáku včetně kovových U profilů, vzdálenost mezi nohami sušáku 3 m, rozpěrný dřevěný profil délky 3 m (může být i kovový - za příplatek), šířka 1,1 m, 10 háčků na šňůru na každé straně. 

Cena se může lišit vliven aktuálního zdražování materiálu, kovových profilů i dřeva, přesná cena bude potvrzena při objednání.

Zboží zařazeno v kategoriích

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz